Tutaj możesz zaoferować kilka wskazówek dotyczących radzenia sobie poprzez ćwiczenia.

Tutaj możesz zaoferować kilka wskazówek dotyczących radzenia sobie poprzez ćwiczenia.

Panel na żywo: Jak 3 studia fitness zmieniły strategie podczas COVID-19Licencjonowanie muzyki i zajęcia wirtualne: zrozumienie prawaŁączenie się z klientami podczas COVID-19Eksperckie spostrzeżenia na temat prowadzenia sesji ćwiczeń online: indywidualnej i grupowejPrzenieś swój biznes coachingowy i szkoleniowy online

Posty na blogu dotyczące przywództwa w ćwiczeniach w COVID-19:

Rozważania techniczne dotyczące coachingu wirtualnegoSygnały w wirtualnym otoczeniuRozważania dotyczące programowania, aby zapewnić wspaniałe wrażenia wirtualneTrzy C wirtualnego coachinguMotywowanie Klientów podczas wirtualnych sesji coachingowychWskazówki dotyczące szkolenia w domuJak ustawić ceny dla wirtualnego coachingu?Jak skonfigurować wirtualny coaching

Przeczytaj część 4: Zarządzanie stresem dla osób zajmujących się zdrowiem i ćwiczeniami fizycznymi w trudnych czasach

Przeczytaj część 2: Zarządzanie kryzysem COVID za pomocą wirtualnego szkolenia

W ostatnim webinarium ACE zatytułowanym „Łączenie się z klientami podczas COVID-19” Todd Durkin, MS, CSCS, ACE-CPT i właściciel Fitness Quest 10 & Todd Durkin Enterprises przedstawił pięć wskazówek, jak lepiej służyć swoim klientom w tych bezprecedensowych czasach.

Kluczowym słowem jest „serwować”. Todd podkreślił, że te strategie niekoniecznie dotyczą rozwijania firmy lub zarabiania większych pieniędzy, ale skupiają się na tym, jak najlepiej pomóc klientom skutecznie poradzić sobie z dramatyczną zmianą stylu życia i priorytetów, której doświadczamy prawie wszyscy.

Dbaj o siebie.

To może być trudna koncepcja dla wielu osób w branży fitness, które często budują swoje harmonogramy i usługi wokół potrzeb swoich klientów. Ale w dzisiejszych czasach musisz postawić sobie priorytet. Pamiętaj, że nie możesz skutecznie pomagać lub trenować innych, jeśli nie zarządzasz własnymi potrzebami i nie dajesz sobie czasu na samoopiekę.

To także świetny czas, aby pamiętać o własnych nawykach, a następnie wykorzystać te najlepsze. Wszyscy mamy nawyki, które wpływają na nasze zdrowie i dobre samopoczucie w pozytywny i negatywny sposób, więc zastanów się, które nawyki służą Ci najlepiej — czy wpływają na rutynę aktywności fizycznej, spożycie składników odżywczych, zarządzanie stresem lub rutynę snu — i opieraj się na tych elementach stylu życia, które wzmacniają fundamenty zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ważne jest, aby przypomnieć sobie i swoim klientom, że głównym celem w tej chwili powinno być prowadzenie zdrowego stylu życia, aby zbudować swoją odporność i wzmocnić swój sposób myślenia, które są niezbędnymi elementami radzenia sobie z tą pandemią.

Stwórz swoją wirtualną siłownię.

Todd wspomniał podczas webinaru, jak bardzo tęsknił za siłownią, przybijając piątki, uderzając pięścią i koleżeństwo z klientami, które pochodzą z tego środowiska. Oczywiście ten outlet – który przede wszystkim przyciąga wielu ludzi do branży fitness – już https://produktopinie.top/retoxin/ minął i na pewno będzie zupełnie inny w dającej się przewidzieć przyszłości.

Więc Todd nalegał na kreatywność. Zastanów się, jak możesz powielić tę radość i poczucie wspólnoty w wirtualnym otoczeniu. Oferuj treningi na żywo, sesje edukacyjne, a nawet kontrole wideo, w których pytasz klientów, jak sobie radzą, jakiego rodzaju ćwiczenia wykonują i jakich strategii używają, aby pozostać przy zdrowych zmysłach w tych szalonych czasach.

Branża zmieniła się dramatycznie w ciągu zaledwie kilku tygodni z konieczności, a wielu trenerów zdrowia i profesjonalistów od ćwiczeń, którzy długo nie chcieli oferować wirtualnych sesji, zostało do tego zmuszonych. Podejmij wyzwanie, a możesz znaleźć silniejsze więzi ze swoimi klientami, niż kiedykolwiek wydawało ci się to możliwe, i mieć lepszą pozycję do rozwoju w branży, która ewoluuje na naszych oczach.

Miej codzienne punkty kontaktu.

Ten jest prosty. Technologia zapewnia niezliczone sposoby na nawiązanie szybkiego kontaktu z klientami i powinieneś znaleźć na to sposób prawie każdego dnia. Grupowe e-maile i sms-y umożliwiają kontakt z bazą i dają klientom znać, że myślisz o ich dobrym samopoczuciu. Wysyłaj lub publikuj filmy motywacyjne, które mogą podnieść na duchu klientów lub utrzymać ich motywację. Lub twórz grupy na Facebooku, w których prosisz klientów o podzielenie się wskazówkami, jak zachować zdrowie w tych trudnych czasach. Poczucie wspólnoty, które to rozwija, będzie dobrze służyć wszystkim, gdy Twoja placówka będzie gotowa do ponownego otwarcia.

Żyj zgodnie z podręcznikiem sukcesu „Przerażające czasy”.

Todd udostępnił listę strategii oferowanych przez Dana Sullivana, założyciela i prezesa The Strategic Coach, Inc., w podręczniku sukcesu „Scary Times”. W tym krótkim dokumencie Sullivan opisuje 10 następujących strategii, które pomogą Ci przekształcić obecny w strategiczny wzrost:

Zapomnij o sobie; skup się na innych.Zapomnij o swoim towarze; skoncentruj się na swoich związkach.Zapomnij o wyprzedaży; skoncentruj się na tworzeniu wartości.Zapomnij o swoich stratach; skoncentruj się na swoich możliwościach.Zapomnij o swoich trudnościach; skup się na swoich postępach.Zapomnij o „przyszłości”; skoncentruj się na dzisiaj.Zapomnij o tym, kim byłeś; skup się na tym, kim możesz być.Zapomnij o wydarzeniach; skoncentruj się na swoich odpowiedziach.Zapomnij o tym, czego brakuje; skup się na tym, co jest dostępne.Zapomnij o swoich skargach; skup się na swojej wdzięczności.

Zachęcam do przeczytania całego dokumentu, ponieważ te strategie mogą pomóc w kreatywnym myśleniu i skutecznej komunikacji, gdy będziesz nadal służyć swoim klientom w tym czasie i iść naprzód.

Pozostań w i pozostań w wdzięczności.

Kluczem jest tutaj wiedzieć, że to również minie, i aby nie pozwolić, aby cała negatywność, która obecnie istnieje na świecie, zagrzebała się w tobie. Skoncentruj się na jednej rzeczy na raz, dbaj o siebie i, co być może najważniejsze, przekaż jak najwięcej miłości, wdzięczności i pozytywności.

Zrób wszystkie te rzeczy, a będziesz w stanie nie tylko najlepiej służyć swoim klientom w obecnej sytuacji, ale także być w dobrej pozycji, aby prosperować w zmienionej branży fitness, gdy świat osiągnie nową normalność.

To jest część 1 6-częściowej serii zatytułowanej "Skuteczny coaching podczas COVID-19". Przeczytaj część 2 tutaj.

Podobnie jak wielu z was, jestem zmęczony słuchaniem codziennych statystyk dotyczących COVID-19. Możesz spodziewać się, że niektórzy z Twoich klientów będą reagować emocjonalnie, prawdopodobnie z przerażeniem na nieubłagane wieści. Jako doświadczony przewodnik możesz pomóc im uwolnić się od niektórych z tych myśli i emocji. Najpierw ustal, jak radzą sobie z tą sytuacją, zadając im otwarte pytania dotyczące ich odczuć wobec wirusa. Na przykład zadaj im pytania takie jak:

Co się dzieje, gdy czujesz się niespokojny?Jakie są czynniki wywołujące strach?Jakie są nowe możliwości oglądania wiadomości, których wcześniej nie brałeś pod uwagę?Co trzeba zrobić, aby lepiej zminimalizować niepokój związany z tym wyzwaniem?

Należy jednak pamiętać, że zadawanie zbyt wielu pytań z rzędu może prowadzić do tego, że klient poczuje się przesłuchiwany.

Następnie poinformuj ich, że nie są sami i że cenisz ich myśli i uczucia, jednocześnie uważając, aby nie próbować radzić sobie ze stresem. Wymaga to słuchania ze współczuciem i poinformowania ich, że zostali wysłuchani. Refleksje percepcyjne to kolejna forma słuchania, ponieważ umożliwiają klientom usłyszenie tego, co mówią z punktu widzenia innej osoby.

Prawdopodobne spostrzegawcze odzwierciedlenie oglądania wiadomości może wyglądać następująco: „Z jednej strony uważasz, że ważne jest, aby być na bieżąco z wiadomościami, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie, podczas gdy wydaje się, że istnieje punkt, w którym wydaje się, że oglądanie wiadomości by faktycznie zwiększyć twój niepokój”.

Ten rodzaj wymiany może wesprzeć Twojego klienta poprzez pozyskiwanie pomysłów i rozmowy, które wspierają zmianę. Zamiast Ciebie jako coacha przemawiającego za zmianą, klient jest zachęcany do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w rozwiązaniu problemu. Gdy argument za zmianą pochodzi od klienta, a nie od trenera, można dokonać szybkiego postępu w kierunku pożądanych rezultatów.

Możesz także pomóc im złagodzić ich strach, oddzielając rzeczywistość sytuacji od ich odczuć. Ponownie słuchaj ich zmartwień z otwartym sercem i zamkniętymi ustami. Możesz rozwiązywać wszelkie obawy ze współczuciem i wspólnie opracowując rozwiązania z klientami, nie pozwalając, aby jakiekolwiek osobiste uczucia i myśli przeszkadzały. Możesz również pomóc im poradzić sobie z obecną rzeczywistością, słuchając, jak „wrobili” pandemię w swoim życiu. Tutaj możesz zaoferować kilka wskazówek dotyczących radzenia sobie poprzez ćwiczenia. Ćwiczenia nie „naprawią” ich niepewności, ale mogą dać nadzieję na lepszy sposób widzenia rzeczy i bardzo potrzebną przerwę w rutynach klientów. Powtórz, że ich słyszałeś i cenisz ich poglądy. Przypomnij klientom, że zdrowe życie pomoże im mieć większą perspektywę w tym bezprecedensowym czasie.

Poniżej zamieściłem szablon wiadomości e-mail, którego możesz użyć do wysłania do swoich klientów. 

Nowy normalny e-mail klienta

Witaj NAZWA KLIENTA,

Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości i obawy związane z obecnym globalnym kryzysem, i chcę być źródłem pomocy w radzeniu sobie z tym wyzwaniem. Ważne jest dla mnie, abyś wiedział, że możesz podzielić się swoimi obawami dotyczącymi COVID-19 podczas naszego wspólnego czasu. W rzeczywistości prawdopodobnie dobrym pomysłem jest zarezerwowanie kilku minut na początek naszego wspólnego czasu, aby sprawdzić swoje myśli i spostrzeżenia związane z COVID-19.

Ćwiczenia mogą być cennym sposobem na złagodzenie stresu i skierowanie uwagi na pozytywne rzeczy, które robisz dla swojego zdrowia. Nie jesteś sam. Jestem tu dla Ciebie, nie tylko po to, aby wspierać Cię w osiąganiu celów zdrowotnych i sprawnościowych, ale także jako źródło odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące praktykowania zdrowych zachowań i złagodzenia wszelkich zmartwień lub stresu, których możesz doświadczać. Jesteśmy w tym razem, więc wiedzcie, że jestem tutaj, aby pomóc.

Zdrowo,

TWOJE IMIĘ

Przeczytaj część 2: Zarządzanie kryzysem COVID-19 za pomocą wirtualnego szkolenia

Podczas ostatniego seminarium internetowego ACE zatytułowanego „Łączenie się z klientami podczas COVID-19” Kelley Vargo, MS, MPH, certyfikowany trener zdrowia ACE i adiunkt na Uniwersytecie George’a Washingtona, omówił potrzebę, aby trenerzy zdrowia i specjaliści od ćwiczeń fizycznych odgrywali rolę liderów w tych niespokojne czasy — i posuwają się naprzód w niepewną przyszłość.

Prawda jest taka, że ​​w nadchodzących tygodniach i miesiącach coraz więcej osób będzie łączyć się przez Internet, nawet po tym, jak obecne nakazy dotyczące pozostawania w domu staną się mniej restrykcyjne.

Teraz jest czas nie tylko na treści oparte na dowodach, ale także na osobisty kontakt. Tak, internet pęka w szwach od treści wideo. Treningi wszelkiego rodzaju można znaleźć na YouTube, a tak zwani „eksperci” znajdują się na każdej platformie mediów społecznościowych, oferując wszelkiego rodzaju porady. Niektórzy trenerzy zdrowia i specjaliści od ćwiczeń mogą być zdenerwowani konkurowaniem z tymi wszystkimi profesjonalnie wyglądającymi treściami, ale ludzie niekoniecznie dbają o to, jak dopracowane są twoje treści — najbardziej chcą połączenia z prawdziwym tobą i sposobu komunikowania się z kimś, z kim już nawiązali kontakt i o którym wiedzą, że dostarcza treści godne zaufania.

Trenerzy zdrowia i specjaliści od ćwiczeń fizycznych powinni rozważyć współpracę z profesjonalistami o podobnych poglądach, ponieważ teraz jest czas, aby się spotykać, a nie rywalizować, w celu budowania wirtualnych społeczności, do których klienci mogą zwrócić się o wsparcie społeczne i poczucie wspólnoty.

Na przykład, jeśli jesteś trenerem osobistym, który czasami współpracuje z zarejestrowanymi dietetykami lub innymi członkami społeczności medycznej, możesz współpracować w celu tworzenia zasobów opartych na dowodach i skoncentrowanych na kliencie. Jeśli zaczniesz od opracowania treści i otwarcia rozmowy z obecnymi klientami, prawdopodobnie szybko przyciągniesz nowych klientów i dodatkowe możliwości. Możesz nawet rozważyć zaoferowanie bezpłatnych zajęć lub sesji edukacyjnych i zaprosić innych w swojej sieci, aby zrobili to samo, aby służyć swojej społeczności.

Wychodzenie na świat w nowy sposób wymaga odwagi, nawet dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów, ale pamiętaj, że ludzie chcą autentyczności i treści, którym mogą zaufać. Bądź sobą, baw się dobrze i dostarczaj treści lub sesje, które budują Twoją reputację i rozwijają Twoją markę.

Wreszcie, bądź współczujący i bliski. I przypomnij klientom, że pomimo izolacji społecznej wszyscy jesteśmy w tym razem. Jesteś w wyjątkowej sytuacji, aby zapewnić współczujące połączenie osobom, które mogą naprawdę zmagać się z izolacją społeczną, nudą i samotnością. Nie należy lekceważyć wartości bycia po prostu przyjazną i wspierającą obecnością w życiu ludzi teraz.

Ważne jest, aby pamiętać, że zdobycie pozycji lidera w tych trudnych czasach może przynieść korzyści w postaci rozszerzenia firmy i bazy klientów teraz i w przyszłości. To świetny czas, aby nauczyć się nowych umiejętności, ukończyć kształcenie ustawiczne i rozszerzyć oferowane usługi — wszystko to da ci lepszą pozycję do dalszego rozwoju, gdy świat osiągnie nową normalność.

Jako trener zdrowia lub specjalista ds. ćwiczeń fizycznych prawdopodobnie przeszedłeś większość, jeśli nie całość, z osobistego coachingu lub treningu do środowiska wirtualnego. Wielu nowicjuszy w przestrzeni online, co zrozumiałe, uważa to za nieco przytłaczające i onieśmielające. Ale nie musi tak być, zwłaszcza że ACE zgromadziło w ostatnich tygodniach stale rosnącą kolekcję zasobów dotyczących COVID-19, w tym serię blogów o tym, jak skonfigurować wirtualny coaching, motywowanie klientów podczas wirtualnych sesji coachingowych, korzyści dokonywania zdrowych wyborów podczas izolacji społecznej i manewrowania nową rzeczywistością i złożonym momentem.

Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z tymi i innymi zasobami ACE i połącz się z nami, korzystając z informacji w sekcji „Połącz” na stronie zasobów COVID-19, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

„Jak mogę ci najlepiej służyć?”

To pytanie powinno być punktem początkowym Twojej wstępnej rozmowy z klientami, gdy przechodzisz od szkolenia lub osobistego coachingu do oferowania wirtualnych sesji. I powinieneś użyć tego pytania jako probierza, aby sprawdzić, czy potrzeby i cele klienta zmieniły się w czasie.

Możesz być zaskoczony niektórymi odpowiedziami, które słyszysz, gdy zadajesz to pytanie, a niektórzy z twoich klientów mogą nawet zaskoczyć samych siebie. Klienci, których cele kiedyś koncentrowały się na kontroli wagi lub wynikach sportowych, mogą teraz być bardziej zainteresowani wzmocnieniem układu odpornościowego lub wykorzystaniem aktywności fizycznej w celu lepszego radzenia sobie ze stresem lub poprawy nawyków związanych ze snem.

Chodzi o to, że powinieneś często pytać klientów, jak możesz być pomocny, a następnie aktywnie słuchać odpowiedzi każdego klienta i odpowiednio modyfikować swój coaching lub trening. Prawdopodobnie odkryjesz, że emocjonalne i psychologiczne potrzeby klientów mogą stać się bardziej skoncentrowane w nadchodzących tygodniach i miesiącach dystansu społecznego.

Posiadanie altruistycznego sposobu myślenia jest niezbędne, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Twoim zadaniem jest umożliwienie klientom poprawy ich zdrowia i dobrego samopoczucia w czasach, gdy te rzeczy są najbardziej narażone, dlatego ważne jest, aby przyjąć tę rolę z pasją, ciepłem i empatią.

Korzystanie z inteligencji emocjonalnej jest również niezbędne w tych niepewnych czasach.